راه هایی برای بهبود عملکرد جنسی مردان

راه هایی برای بهبود عملکرد جنسی مردان

راه هایی برای بهبود عملکرد جنسی مردان


راه هایی برای بهبود عملکرد جنسی مردان

اگر به دنبال حفظ فعالیت جنسی در رختخواب در طول شب هستید باید گفت تنها نیستید. بسیاری از مردان به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد جنسی خود هستند. این امر می تواند شامل بهبود مشکلات موجود یا جستجوی راه های جدید برای خوشحال نگه داشتن همسرتان باشد.

قرص های تقویت کننده جنسی زیادی در بازار عرضه می شوند، اما راه های ساده زیادی برای سفت ماندن و ماندگاری بیشتر بدون نیاز به مراجعه به داروخانه وجود دارد. به خاطر داشته باشید آلت تناسلی روی فشار خون کار می کند، بنابراین مطمئن شوید سیستم گردش خون شما در بهترین حالت کار می کند. به طور اساسی آنچه برای قلب مفید است برای سلامت جنسی شما نیز گزینه مفیدی محسوب می شود. 

فعال بمانید

یکی از بهترین راه ها برای بهبود سلامتی ورزش قلبی عروقی است. رابطه جنسی ضربان قلب را افزایش می دهد، اما ورزش منظم می تواند با حفظ تناسب اندام به عملکرد جنسی کمک کند. 30 دقیقه انجام تمریناتی مانند دویدن و شنا می تواند در افزایش میل جنسی معجزه کند.

این میوه ها و سبزیجات را بخورید

برخی مواد غذایی می توانند در افزایش جریان خون کمک کنند. آنها عبارتند از:

پیاز و سیر. این مواد غذایی برای نفس عالی نیستند، اما می توانند به گردش خون کمک کنند.

موز. این میوه غنی از پتاسیم می تواند به کاهش فشار خون کمک کند که می تواند ضمن مفید بودن برای بخش های مهم جنسی عملکرد جنسی را نیز افزایش دهد.

فلفل قرمز و دلمه ای. مواد غذایی تند طبیعی با کاهش فشار خون و التهاب به جریان خون کمک می کنند.

این گوشت ها و مواد غذایی دیگر را بخورید

در اینجا چند ماده غذایی دیگر وجود دارد که می تواند در دستیابی به جریان بهتر خون کمک کنند:

اسیدهای چرب امگا 3. این نوع چربی باعث افزایش جریان خون می شود. این نوع چربی در ماهی آزاد، ماهی تن، آووکادو و روغن زیتون یافت می شود.

ویتامین B1. این ویتامین به حرکت سریع تر سیگنال های سیستم عصبی از جمله سیگنال های مغز به آلت تناسلی کمک می کند. این ویتامین در بادام زمینی و لوبیا قرمز وجود دارد.

تخم مرغ. تخم مرغ سرشار از سایر ویتامین های گروه B به تعادل سطح هورمون ها کمک می کند. این گزینه استرس را کاهش می دهد که اغلب مانع نعوظ می شود.

استرس را کاهش دهید

استرس می تواند بر تمام زمینه های سلامت از جمله میل جنسی تاثیر بگذارد. استرس ضربان قلب را به طرز بدی و فشار خون را افزایش می دهد. هر دوی اینها به میل و عملکرد جنسی آسیب می رسانند.

استرس روانی روی نعوظ یا رسیدن به ارگاسم نیز تاثیر می گذارد.

ورزش یک راه عالی برای کاهش استرس و بهبود سلامتی محسوب می شود.

صحبت کردن با همسر خود در مورد استرس نیز می تواند شما را آرام کند، در عین حال به طور همزمان باعث تقویت رابطه می شود، همچنین استرس می تواند منجر به بروز عادات بدی مانند سیگار کشیدن یا مصرف الکل شود که به عملکرد جنسی آسیب می رساند.

عادت های بد را کنار بگذارید

مواردی مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل که برای رهایی از آن استفاده می کنید نیز می تواند بر عملکرد جنسی تاثیر بگذارد. در حالی که مطالعات نشان می دهند کمی شراب قرمز می تواند گردش خون را بهبود بخشد، نوشیدن زیاد الکل نیز می تواند اثرات سوء داشته باشد.

محرک ها رگ های خونی را باریک کرده و با ناتوانی جنسی مرتبط هستند. محدود کردن یا ترک سیگار یکی از نخستین گام ها برای بهبود عملکرد است. جایگزینی عادات بد با عادات سالم مانند ورزش و تغذیه خوب می تواند به افزایش سلامت جنسی کمک کند.

آفتاب بگیرید

نور خورشید تولید ملاتونین را در بدن متوقف می کند. این هورمون برای خوابیدن کمک می کند، اما میل جنسی را نیز کاهش می دهد. ملاتونین کمتر به معنی میل جنسی بیشتر است. بیرون رفتن و برخورد نور خورشید به پوست می تواند میل جنسی را بیدار کند به ویژه در ماه های زمستان که بدن ملاتونین بیشتری تولید می کند.

برای افزایش طول عمر خودارضایی کنید

در حالی که رابطه جنسی بهترین راه برای انجام آن است، اما خودارضایی هم می تواند به شما در افزایش طول عمر کمک کند. با این حال، نحوه خودارضایی می تواند آثار مضر داشته باشد. اگر با عجله انجام شود می تواند به طور ناخواسته مدت زمان گذراندن با همسرتان کاهش یابد.

به همسر خود توجه کنید

رابطه جنسی خیابان یک طرفه نیست توجه ویژه به خواسته های همسرتان نه تنها رابطه جنسی را برای وی لذت بخش می کند بلکه می تواند در روشن شدن یا کاهش سرعت نیز کمک کند. در صورت نیاز به کاهش سرعت در یک لحظه گرم، صحبت کردن در مورد این موضوع از قبل می تواند کمک کننده باشد.

تغییر متغیر یا تمرکز بر همسر هنگام استراحت می تواند تجربه لذت بخشی تری را برای هر دو رقم بزند.

در صورت نیاز کمک بگیرید

در صورت ابتلا به اختلال نعوظ، بیماری پیرونی یا سایر اختلالات تشخیص داده شده ممکن است به درمان پزشکی نیاز باشد، بنابراین بهتر است در مورد نحوه بهبود عملکرد جنسی با پزشک خود مشورت کنید. هیچ وقت تصمیم بدی نیست که ورزش را شروع کنید، درست غذا بخورید و از زندگی جنسی خود نهایت لذت را ببرید.

منبع : دکتر سلام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *