تحریک همسر به روش خیلی سریع و راحت

تحریک همسر به روش خیلی سریع و راحت

تحریک همسر به روش خیلی سریع و راحت


تحریک همسر به روش خیلی سریع و راحت

در این بخش ،درباره روابط جنسی  بین زن و شوهر برای شما صحبت میکنیم، چون یکی از  بحثهایی که اگر خوب رعایت نشود موجب متلاشی شدن خانواده ها می شود ،و باید زوجین دراین باره بیشتر بدانند.

تحریک سریع و راحت همسر برای برقراری رابطه جنسی

رابطه جنسی در ازدواج نقش بسزایی را ایفا می کند و از فاکتورهای مهم زندگی موفق و شاد تلقی می شود. اهمیت رابطه جنسی در ازدواج برای زن و مرد بر کسی پوشیده نیست و از مهم ترین معیارهای ازدواج به شمار می رود، بنابراین لازم است زوج ها توانایی تحریک جنسی یکدیگر را برای برقراری رابطه جنسی داشته باشند و بتوانند نیازهای جنسی همدیگر را تامین کنند.

تحریک همسر برای رابطه جنسی ارتباط مستقیم با افزایش کیفیت رابطه زناشویی دارد. این امر در افزایش کیفیت رابطه جنسی و تحکیم بنیان خانواده نقش مهمی ایفا می کند، بنابراین یادگیری اصول تحریک جنسی  بسیار مهم و ضروری است.

در حقیقت بعد از مدتی هیجان جنسی بین دو نفر در زندگی کاهش می‌یابد. البته دقت داشته باشید رابطه جنسی به دخول محدود نمی شود و تحریک و لمس همسر در واقع عشق بازی پیش زمینه رابطه جنسی خوب و با کیفیت محسوب می شود، همچنین می‌‌توان با کمک سکس تراپ رابطه جنسی خود را بهبود بخشید.

رابطه ‌جنسی خوب چیزی بیش از نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه‌ جنسی به ویژه برای زنان قبل از نزدیکی رخ می دهد. اقدامات پیش زمینه برای شروع رابطه جنسی پیش نوازی نامیده می شود. پیش نوازی به 2 صورت جسمی و احساسی وجو دارد.

اغلب افراد با پیش نوازی جسمی شامل به آغوش کشیدن، بوسیدن، لمس عاشقانه و رابطه جنسی دهانی آشناهستید، اما هنگام صحبت راجع به پیش‌ نوازی احساسی اغلب افراد نمی دانند این واژه وجود دارد چه برسد به اینکه از آن بخواهند در جهت بهبود رابطه جنسی خود استفاده کنند.

چرا پیش ‌نوازی اهمیت دارد؟

پیش‌نوازی برای تحریک و برانگیختن همسر برای آماده‌ سازی وی برای نزدیکی استفاده می‌ شود. پیش‌نوازی ضمن افزایش شور و هیجان به ایجاد نعوظ در مردان و خیس و نرم شدن واژن در زنان کمک می کند.

مناطق لذتبخش قسمتهایی از بدن است که لمس آنها نقش مهمی در تحریک جنسی همسر شما و لذت بیشتر دارد. در بیشتر مردها و زنها توجه همسر به قسمتهای دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب بوجود آمدن لذت و میل جنسی میشود. تحریک خوب و مناسب این نقاط میتواند لذت رابطه جنسی را چند برابر کند. باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما باید بتدریج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را کشف کنید.

صحبت کردن راجع به تمایلات جنسی در دوران عقد میتواند به این شناخت زوجین از یکدیگر کمک کند.

تحریک همسر

معاشقه با همسر در واقع انجام مجموعه رفتارهای روانی و جسمی بین دو نفر است. این رفتارها ضمن ایجاد انگیزش جنسی به عنوان مقدمه ‌ای برای ارضای جنسی تلقی می‌ شود. تحقیقات نشان می دهد بعد از مسائل مالی مشکلات جنسی به عنوان دومین عامل مهم در طلاق زوج ها شناسایی شده است. راه های زیادی به عنوان مثال ماساژ بدن همسر خود برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد. انجام ماساژ جنسی در ارتباط زناشویی یکی از موثرترین راه ‌های تحریک همسر و افزایش کیفیت رابطه فیزیکی و احساسی بین زوج ها است.

خانم هایی که بر این باورند که تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن همسرتان بیشتر توجه کنید قسمتهایی را کشف خواهید نمود که به کمک آنها خیلی سریع و راحت میتوانید همسرتان را تحریک کنید.

نقش تنوع در تحریک همسر

ایجاد تنوع در رابطه برای آقایان بسیار مهم است زیرا اهمیت ایجاد تنوع برای مردان خوشایندتر است، بنابراین برای تحریک همسر خود برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی اهمیت زیادی قائل شوید. برای مردان یکی از جذاب ‌ترین بخش رابطه جنسی لحظه ارضا شدن همسر است.

حالت چهره، تن صدا، حالت بدن وی برای مردان جذابیت دارد. برای ایجاد تنوع در رابطه زناشویی برخی اوقات محل رابطه خود از اتاق خواب به جای دیگری تغییر دهید، همچنین با تغییر رفتارهای جنسی می توانید تنوع جنسی بسیار زیادی را در رابطه‌  ایجاد کرد.

نقش پوشش و ظاهر در تحریک جنسی

مرتب و آراستگی یکی از نکات مهم در رابطه جنسی محسوب می شود. استفاده از عطر مناسب در تحریک همسر و افزایش هیجان رابطه جنسی تاثیرگذار است. با کشف علایق جنسی همسر خود نسبت به فانتزی‌ های وی اطلاعات کسب کنید.

عدم تمیزی و آراستگی یکی از عوامل عدم تحریک همسر، سرد شدن روابط و کاهش کیفیت رابطه جنسی محسوب می شود. بهتر است در خانه از لباس های تحریک کننده، نیمه برهنه یا آرایش‌ های جذاب برای تحریک همسر خود استفاده کنید.

لباس ‌های نیمه برهنه باعث هیجان و تحریک کننده همسر به شمار می آید، همچنین لباس ‌های پوشیده با نمایان کردن برجستگی ‌های بدن برای تحریک همسر بسیار موثر هستند. با شناسایی نواحی لذتبخش بدن نقش مهمی در تحریک جنسی همسر ایفا می کند.

شناسایی قسمت های حساس و لذت بخش یکدیگر در تحریک بیشتر نقش دارند در واقع تحریک خوب و مناسب این نقاط لذت رابطه جنسی را چند برابر می کند. باید توجه داشت نواحی لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و باید بتدریج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را کشف کنید.

صحبت راجع به تمایلات جنسی می تواند به این شناخت زوج ها از یکدیگر کمک کند. اغلب زنان بر این باورند تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد اندام جنسی است، بنابراین برای یافتن نواحی حساس و تحریک پذیر دیگر زخمت نمی کشند.

با توجه و دقت به بدن همسر خود می توانید با کشف نقاط جدید سریع و راحت همسر خود را تحریک کنید. توجه داشته باشید در فرآیند رابطه جنسی دو کنترل کننده روان و جسم دخیل و مرتبط به هم هستند. قبل از آغاز هر سطحی از ارتباط از معاشقه برای نزدیکی غافل نشوید.

زوج ها باید در شرایط روحی و روانی مناسبی قرار داشته باشند. عواملی مانند استرس، اضطراب، خستگی، خواب آلودگی، بی حوصلگی، سر و صدای پراکنده محیط، نور زیاد، مشغله فکری و ذهنی ( عدم تمرکز ) در کیفیت و کمیت رابطه بین زوج ها تاثیر می گذارد، بنابراین قبل از برقراری رابطه محیط و شرایط روحی را آماده کنید.

تنوع در رابطه جنسی برای هر دو طرف جذاب است، بنابراین با شناسایی پوزیشن های مختلف سعی در ایجاد تنوع کنید. یک نوع رفتار جنسی با یکنواخت شدن رابطه جنسی برابر است که خطر آسیب به زندگی زناشویی را افزایش می دهد.

نواحی تحریک پذیری سریع و راحت

سر: اغلب زنان و مردان از نوازش سر و مو به ویژه هنگام عبور انگشت لذت می برند، همچنین ماساژ آرام پیشانی و دو طرف سر نیز  تاثیرگذار است. هنگام انجام آن چشمان همسرتان باید بسته باشد این ماساژ علاوه بر حس آرامش برای تسکین اعصاب و تحریک موثر است.

لاله گوش: بوسیدن، لیسیدن لاله گوش برای مردان مانند زننا لذت بخش است.

لب ها: هنگام بوسیدن فقط به لب های خود اکتفا نکنید بلکه آنها را مکیده و بخورید.

گردن: ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف با دست نوازش دهید. از لب و زبان خود برای بوسیدن و تحریک استفاده کنید.

پشت: شانه، پشت و کمر همسر خود را ماساژ دهید.

پستان ها: حرکت آرام دست و لمس پستان ها، همچنین نوازش پهلو ها و پشت کمر با انگشتان دست در تحریک همسرتان موثر است.

اندام جنسی: آخرین مرحله معاشقه لمس و تحریک اندام جنسی همسرتان است  که بعد ان دخول می تواند انجام شود.

در کل به دنبال شروع و پایان سریع نباشید، توجه به سایر نقاط بدن همسرتان در لذت و تحریک بیشتر تاثیر بسزایی دارد.

توجه داشته باشید در فرآیند رابطه جنسی دو کنترل کننده روان و جسم دخیل هستند و مرتبط به هم و قبل از آغاز هر سطحی از ارتباط از معاشقه تا نزدیکی لازم و شایسته است زوجین در شرایط روحی و روانی مناسبی قرار داشته باشند عواملی نظیر استرس ، اضطراب ، خستگی خواب آلودگی ، بی حوصلگی ، سر و صدای پراکنده محیط ، نور زیاد ، مشغله فکری و ذهنی ( عدم تمرکز ) میتواند در کیفیت و کمیت رابطه بین زوجها تاثیر گذار باشد لذا نسبت به محیا ساختن شرایط فوق قبل از ارتباط توصیه می شود .

۱ . سر: بیشتر مردها و زنها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت میبرند همچنین بوسیله انگشتان دست به آرامی پیشانی و دو طرف سر را ماساژ دهید در هنگام انجام آن چشمان همسر شما باید بسته باشد این ماساژ علاوه بر حس آرامش میتواند جهت تسکین اعصاب و تحریک موثر باشد.

۲٫ لاله گوش: بوسیدن، زبان زدن لاله گوش برای مردان همچون زن لذت بخش است مشروط بر آنکه نظافت قبل از رابطه رعایت شده باشد .

۳٫ لبها: فقط به بوسیدن لبها اکتفا نکنید، بلکه آنها را مکیده و بخورید! خیس کنین و اجازه بدین که گرمی لبتان توسط لبای همسرتان حس شود.

۴٫ گردن: ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف با دست نوازش دهید، و از لب و زبان خود برای بوسیدن و تحریک بوسیله زبان استفاده کنید.

۵٫ پشت: شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید.

۶٫ سینه ها: حرکت آرام دست ولمس سینه و همچنین نوازش پهلو ها و پشت کمر با انگشتان دست میتواند در تحریک همسر شما موثر باشد.

۷٫ اندام جنسی: هر زمان که تصمیم به دخول داشتید میتوانید قبل از آن نسبت به تحریک اندام جنسی همسرتان اقدام کنید به عبارتی آخرین مرحله معاشقه این عمل میباشد در صورتی که خیلی از زوجین هستند که بر عکس جهت تحریک همسر خود از همان ابتدا سراغ لمس و تحریک اندام جنسی همسر خود میروند.

بطور کلی به دنبال آغاز و پایان سریع نباشید ، توجه به سایر نقاط بدن همسرتان میتواند در لذت و تحریک بیشتر تاثیر بسزایی داشته باشد همانطور که در احادیث و روایات به این نوع رفتارها توصیه شده است.

بایدها و نبایدهای رابطه جنسی

خیلی خشن رفتار نکنید. هنگام پیش نوازی خشونت نداشته باشید و همسر خود را با نرمی و محبت لمس کنید.

نداشتن اعتماد به ‌نفس. برای انجام و امتحان کارهای جدید در رابطه جنسی شجاعت به خرج دهید. پیش‌ نوازی آزمایش و خطاست، بنابراین برای امتحان راه های مختلف با همسر خود صحبت کنید.

در طول رابطه جنسی دهانی خشن نباشید. برخی از افراد رابطه جنسی دهانی را دوست ندارند. بخشی از آن می تواند به دلیل انجام آن توسط طرف مقابل باشد، اما احتمال اینکه با این کار راحت هم نباشد وجود دارد. به یاد داشته باشید هرگز همسر خود را به کاری مجبور نکنید.

نوک پستان ها را نچرخانید. از چرخاندن نوک پستان ها خودداری کنید زیرا نه تنها تحریک کننده نیست بلکه دردناک نیز است.

از لمس و تحریک کلیتوریس غافل نشوید: ساده‌ترین راه برای اغلب زنان برای رسیدن به ارگاسم تحریک کلیتوریس است.

حرف بزنید. سعی کنید در گوش یکدیگر حرف ‌های عاشقانه و تحریک کننده زمزمه کنید. با لمس بدن وی بگویید چقدر وی را دوست دارید. علاوه بر این، از اینکه لمس کدام قسمت های بدن وی برایتان لذت بخش است نیز صحبت کنید. این کارها باعث تحریک زودهنگام می شود.

در مقابل دیگران به هم ابراز احساسات کنید. هنگام دورهمی با دوستان خود و صحبت با نوازش پشت و بوسیدن صورتش واکنش طرف مقابل خود را در صورت مشاهده کنید.

پیش‌نوازی حداقل باید ۲۰ دقیقه طول بکشد. سعی کنید از گذران زمان، تحریک ذهن و جسم همسر خود لذت ببرید. به یاد داشته باشید یک رابطه جنسی خوب همیشه با یک پیش ‌نوازی عالی شروع می‌ شود.

در انتها یاداوری این نکته که تامین نیاز جنسی همسر لطف به او نیست بلکه وظیفه ایست متقابل برای زوجین باید قابل اهمیت باشد .

منبع : دکتر سلام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *