بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیری ویگا

بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیری ویگا

بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیری ویگا


بررسی و مقایسه انواع اسپری های تاخیری ویگا

یکی از برند هایی که صرفا و به صورت تخصصی به تولید اسپری های تاخیری می پردازد، ویگاست. این برند محبوب ترین برند برای خرید اسپری تاخیری در ایران است. این برند با تولید محصولات متنوع در تلاش بوده تا ایجاد تاخیر در انزال را برای افراد در بازه های زمانی مختلفی امکان پذیر سازد، به نحوی که هر کدام از محصولات این برند که با دوز متفاوت نسبت به دیگری تولید شده است ، می تواند اثر گذاری کوتاه تر و یا طولانی تری را بر روی رابطه زناشویی داشته باشد. از جلمه مهم ترین و پر فروش ترین دوز های اسپری تاخیری ویگا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسپری تاخیری سفید viga

اسپری تاخیری سفید viga

اسپری دوز 240 هزار یا سفید ویگا – اسپری تاخیری سفید viga

اسپری ویگا سفید دوز 240000 ویتامنه در بین انواع مدل های اسپری های تاخیری ویگا از نظر میزان ماده تاخیری به کار رفته ماده تاخیری کمتری استفاده شده است و مناسب برای آقایانی است که زود انزالی آنها شدید نیست و صرفا جهت افزایش زمان رابطه جنسی می خواهند از اسپری تاخیری استفاده نمایند.

اسپری ویگا سفید دوز 240000حاوی ویتامین ای می باشد تا کمترین کرختی را برای استفاده کنندگان محصول به همراه داشته باشد.

اسپری دوز پنجاه هزار – اسپری تاخیری مشکی viga

اسپری تاخیری مشکی viga

اسپری تاخیری مشکی viga

اسپری ویگا مشکی دوز یک میلیون ویتامینه در بین انواع مدل های اسپری های تاخیری بالاترین میزان ماده تاخیری را داراست و مناسب برای کسانی است که دچار زود انزالی شدید هستند.

اسپری ویگا دوز یک میلیون حاوی ویتامین ای می باشد تا کمترین کرختی را برای استفاده کنندگان محصول به همراه داشته باشد.

اسپری ویگا مشکی دوز یک میلیون با برقراری جریان خون در آلت و ماده موثره بنزوکائین سبب طولانی شدن نعوظ و تاخیر در انزال آقایان و همزمانی اورگاسم طرفین در رابطه جنسی می شود.

اسپری تاخیری ویگا 50000 | Viga Delay Sprayاسپری دوز  50 هزار – اسپری تاخیری ویگا 50000

گر شما هم با مشکل زود انزالی مواجه هستید و بسیار بر روی بی خطر بودن و طبیعی بودن محصول خود تاکید دارید، ویگا ۵۰۰۰ می تواند پیشنهادی مناسب برای شما باشد.

سرعت عمل تاثیر گذاری این اسپری نیز بسیار بالا است، به طوری که کمتر از ۵ دقیقه زمان می برد تا به حداکثر قدرت خود برسد. این اسپری نیز مانند محصول قبل دارای ویتامین E در ترکیبات خود می باشد، به همین علت توصیه می شود که ۶۰ تا ۹۰ دقیقه بعد از شستشو از رابطه دهانی اجتناب نمائید.

اسپری تاخیری آبی viga

اسپری تاخیری آبی viga

اسپری دوز 880 هزار – اسپری تاخیری آبی viga

اسپری ویگا آبی دوز 880000 ویتامینه در بین انواع مدل های اسپری های تاخیری ویگا از نظر میزان ماده تاخیری به کار رفته بین مدل مشکی و سفید این اسپری می باشد و مناسب برای آقایانی است که صرفا به دنبال افزایش زمان انزال رابطه جنسی خود با شرکت جنسی هستند.

اسپری ویگا آبی دوز 880000 حاوی ویتامین ای می باشد تا کمترین کرختی را برای استفاده کنندگان محصول به همراه داشته باشد.

اسپری ویگا آبی دوز 880000 با برقراری جریان خون در آلت و ماده موثره بنزوکائین سبب طولانی شدن نعوظ و تاخیر در انزال آقایان و همزمانی اورگاسم طرفین در رابطه جنسی می شود.

 

برای خرید انواع اسپری های ویگا در ماکان طب به صفحه اسپری در فروشگاه مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *