معجون های گیاهی برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی


معجون های گیاهی برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی

بسیاری از معجون هایی گیاهی هستند که استفاده کردن از آنها تاثیر بسیاری در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی دارد. این معجون های گیاهی بسیار قوی می باشند و تمامی موادی که در آنها وجود دارد گیاهی است. در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید

معجونی سرشار از گل های گیاهی :
برای این معجون باید مواد ویژه ای را تهیه کنید که آنها را به ترتیب بیان می کنیم.

ده گرم تخم کاهو

بیست گرم گل کتیرا

ده گرم بلوط

ده گرم گل گلنار
شما باید موادی را که در بالا بیان کردیم را به خوبی آسیاب کنید و بعد از آن به خوبی آنها را بجوشانید، آنها را باید به قدری بجوشانید که محلولی غلیظ به دست آید. زمانی که این محلول را به دست آوردید باید روزی 3 مرتبه از آن استفاده نمایید.

روغن خراطین :
یکی از روغن های گیاهی که برای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد روغن خراطین می باشد. بسیاری از افراد می دانند که این روغن سال های زیادی می باشد که برای بزرگ تر کردن سینه و آلت تناسلی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین باید بدانید از این روغن برای بزرگ تر کردن لب، باسن، سینه، گونه ها و اندام تناسلی آقایان بسیار استفاده می شود.
از جمله معایبی که در استفاده کردن از این روغن وجود دارد این است که موجب جوش های متعددی می شود و همچنین طول درمان این روغن در افراد بسیار متفاوت می باشد. البته مزایایی که این روغن دارد نسبت به معایب آن بسیار بیشتر است. برای اینکه با مزایای آن آشنایی بیشتری به دست آورید برخی از آنها را بیان می کنیم.

روغن زالو :
یکی دیگر از روغن هایی که در افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار تاثیر دارد روغن زالو می باشد، همانطوری که می دانید ماده اصلی این روغن کرم زالو می باشد که اثرات حجم دهندگی آن در بسیاری از آزمایشگاه ها به اثبات رسیده است. یکی از متدهای افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی این روغن می باشد که کیفیت آن بسیار عالی می باشد و به همین دلیل در بزرگ تر کردن آلت تناسلی بسیار نقش دارد.
این روغن نزد آقایان محبوبیت بسیاری دارد و به همین دلیل باید بدانید تاثیر فوق العاده ای دارد. این روغن در کشورهای شرق آسیا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به شدت به آن توجه می کنند. اکنون در بسیاری از کشورهای آسیایی مانند ژاپن، چین و … از این روغن استفاده می شود و طرفداران بسیاری دارد. استفاده کردن از این روغن برای افزایش سایز در تمامی جهان شهرت دارد و به همین دلیل است که از روغن خراطین شهرت بیشتری دارد.

نتیجه گیری

برای استفاده کردن از تمامی گیاهانی که در بالا بیان کردیم می توانید آنها را از عطاری های ویژه و یا داروخانه های آنلاین خریداری کنید و بعد از جوشاندن آنها را مورد استفاده قرار دهید. البته پودر بسیاری از این گیاهان وجود دارد که طریقه مصرف کردن آنها را می توانید از فردی که با آنها آشنایی دارد بپرسید. یکی از نکاتی که در مورد افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی بسیار مهم است و به آن باید دقت داشته باشید این است که اگر بیماری قلبی و عروقی دارید نمی توانید از آنها استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *